بلیط هواپیما پرواز تهران مونیخ

شاید شما یکی از هواداران تیم فوتبال قدرتمند بایرن مونیخ هستید و دوست دارید که یکی از بازی های این تیم را از نزدیک ببینید و یا این که از ورزشگاه این باشگاه محبوب آلمانی دیدن کنید و یا از آن عاشقان دو آتیشه علی کریمی، دایی و هاشمیان هستید و دوست دارید باشگاه پیشین این بزرگان فوتبال ایران را از نزدیک ببینید.

مونیخ (به آلمانی: München) بر روی رود ایسار و شمال کوه آلپ قرار گرفته‌است. مونیخ سومین شهر بزرگ آلمان پس از برلین و هامبورگ است.۱٬۳۳۰٬۴۴۰ میلیون نفر در این شهر زندگی می‌کنند و مساحت این شهر۳۱۰٫۴۳ کیلومتر مربع است و مرکز ایالت بایرن است. مونیخ میزبان بازی‌های المپیک تابستانی ۱۹۷۲ بود. مونیخ شهری ثروتمند است که دارای جاذبه‌های بسیاری است.

فروش ویژه بلیط هواپیما تهران به مونیخ با پرواز شرکت هواپیمایی ماهان (ماهان ایر)

برای مشاهده جزئیات این بلیط همچون قیمت بلیط، دو طرفه یا یک طرفه بودن آن، کلاس پروازی(عادی/بیزینس/تجاری/اکونومی)، تعداد روزهای اعتبار بلیط و دیگر موارد مانند قوانین تغییر تاریخ و کنسلی و در پایان، رزرو آنلاین و خرید آن روی پیوند زیر کلیک کنید.

http://www.mahan.aero/fa/information/booking/156

همچنین در صورتی که قصد خرید بلیط برای پروازهای داخل کشور و شهرهای ایران برای تاریخ های معین از همه ی شرکت های هواپیمایی داخلی (ماهان ایر، ایران ایر، آسمان، کیش ایر، نفت، کاسپین و...) را دارید روی پیوند زیر کلیک کنید. این لینک شما را به پایگاه جامع آنلاین فروش بلیط کشوری

آی آر پرواز

متصل می کند. از ویژگی های این سایت امکان مشاهده و مقایسه ارزان ترین بلیط های مسیرهای پر رفت و آمد ایران است که این بلیط ها می توانند از نوع چارتر و یا سیستمی در کنار یک دیگر قرار بگیرند.

http://www.irparvaz.com