سود همکاری خرید بلیط هواپیما

در صورت همکاری مزایای شما چیست؟

ما در سیستم فروش بلیط ایرپاس با فراهم کردن امکان ایجاد فروشگاه اینترنتی بلیط در نظر داریم تا شما را در سود فروش بلیط سهیم کرده و همچنین سهولت فروش بلیط را برای شما عزیزان فراهم نماییم .

شما با مراجعه به بخش ایجاد فروشگاه در صفحه اصلی سایت ایرپاس می توانید به سرعت فروشگاه اینترنتی بلیط خود را ایجاد کرده و اقدام به فروش بلیط کلیه پروازهای داخلی (و در آینده نزدیک پروازهای خارجی) نمایید .

سود شما از فروش هر بلیط

4%  مبلغ فروش هر بلیط سیستمی

10% مبلغ فروش هر بلیط چارتر + میزان درصد دلخواه خودتان در پنل که قابل تغییر است


سود شما از فروش هر بلیط چارتری علاوه بر مبلغ بالا که از طرف ما با فروش هر بلیت به شما تعلق خواهد گرفت در فروشگاه تان نیز به میزان دلخواه خودتان قابل افزایش خواهد بود به این صورت که شما با ورود به پنل فروشگاه خود می توانید از گزینه تنظیمات سایت در بخش سود،  درصد سود روی هر بلیط چارتری را مشخص نمایید که با فروش هر بلیت در فروشگاهتان سود شما به حسابتان منظور خواهد شد و با رسیدن سود شما به مبلغ 50000 تومان یا بیشتر ، در پایان هر ماه سود به شماره حساب شبا بانکی شما که در تنظیمات وارد کرده اید واریز خواهد شد .
نکته : قیمت بلیط سیستمی بعلت قیمت مصوب و قانونی ثابت و غیر قابل افزایش است به همین علت در پنل تنظیمات فقط می توانید سود خود را از فروش بلیط چارتری افزایش دهید .

تخمین درامد شما :
با احتساب سود بلیط در جدول بالا با یک حساب سر انگشتی می توان نتیجه گرفت که اگر شما در روز فقط 1 بلیط بفروشید یعنی در یک سال 365 بلیط فروخته اید که با در نظر گرفتن میانگین سود هر بلیط 7% و قیمت هر بلیط میانگین 150هزار تومان ، تقریبا 4 میلیون تومان سود در پایان سال بدست خواهید آورد . حال باید توجه کرد فروش 1 بلیط در روز در حالت کمترین تلاش شما برای فروش بلیط بوده است و اگر حساب کنیم شما در معمولی ترین حالت تبلیغات و فعالیت بتوانید روزانه 10 عدد بلیط بفروشید مطمئنا در پایان سال مبلغی حدود 40 میلیون تومان سودآوری خواهید داشت . همچنین مشتریان ثابت شما روز به روز بیشتر خواهند شد و این روند تصاعدی در سال های بعد سودآوری بیشتری خواهد داشت .
البته با بازاریابی خوب می توانید بسیاری بیشتر از این اعداد بفروشید و سود بالایی کسب نمایید . همچنین مراکزی که پتانسیل بالای در فروش دارند مطمئنا خواهند توانست در سال بالای 100 میلیون تومان سود از این راه کسب نمایند .


مطمئنا  آژانس ها و مراکز فروش بلیط و همچنین هتل ها ، رستوران ها ، سفره خانه ها ، سایت های بزرگ و وبلاگ ها ، کافی نت ها ، خدمات کامپیوتری ها وحتی سوپر مارکت ها و گیشه های روزنامه فروشی ؛ به ترتیب پتانسیل بیشتری در بدست آوردن فروش بالا در این کسب و کار خواهند داشت .