سود همکاری خرید بلیط هواپیما

در صورت همکاری مزایای شما چیست؟

ما در سیستم فروش بلیط ایرپاس با فراهم کردن امکان ایجاد فروشگاه اینترنتی بلیط در نظر داریم تا شما را در سود فروش بلیط سهیم کرده و همچنین سهولت فروش بلیط را برای شما عزیزان فراهم نماییم .

شما با مراجعه به بخش ایجاد فروشگاه در صفحه اصلی سایت ایرپاس می توانید به سرعت فروشگاه اینترنتی بلیط خود را ایجاد کرده و اقدام به فروش بلیط کلیه پروازهای داخلی (و در آینده نزدیک پروازهای خارجی) نمایید .

جدول سود شما از فروش هر بلیط
سطح کاربری

عادی

تعداد فروش در ماه

1تا 30 عدد

درصد سود بلیط سیستمی

1% بابت سیستمی
2000 تومان بابت چارتر

سطح کاربری

خوب

تعداد فروش در ماه

31 تا 50 عدد

درصد سود بلیط سیستمی

1.5% بابت سیستمی
2500 تومان بابت چارتر

سطح کاربری

عالی

تعداد فروش در ماه

51 تا 100 عدد

درصد سود بلیط سیستمی

2% بابت سیستمی
 3000 تومان بابت چارتر

سطح کاربری

حرفه ای

تعداد فروش در ماه

101 تا 500 عدد

درصد سود بلیط سیستمی

2.5% بابت سیستمی
4000 تومان بابت چارتر

سطح کاربری

متخصص

تعداد فروش در ماه

بیش از 1000 عدد

درصد سود بلیط سیستمی

3% بابت سیستمی
  5000 تومان بابت چارتر


سود شما از فروش هر بلیط چارتری علاوه بر جدول بالا که از طرف ما با فروش هر بلیت به شما تعلق خواهد گرفت در فروشگاه تان نیز به میزان دلخواه خودتان قابل افزایش خواهد بود به این صورت که شما با ورود به پنل فروشگاه خود می توانید از گزینه تنظیمات سایت در بخش سود،  درصد سود روی هر بلیط چارتری را مشخص نمایید که با فروش هر بلیت در فروشگاهتان سود شما به حسابتان منظور خواهد شد و با رسیدن سود شما به مبلغ 50000 تومان یا بیشتر ، در پایان هر ماه سود به شماره حساب شبا بانکی شما که در تنظیمات وارد کرده اید واریز خواهد شد .
نکته : قیمت بلیط سیستمی بعلت قیمت مصوب و قانونی ثابت و غیر قابل افزایش است به همین علت در پنل تنظیمات فقط می توانید سود خود را از فروش بلیط چارتری افزایش دهید .

تخمین درامد شما :
با احتساب سود بلیط در جدول بالا با یک حساب سر انگشتی می توان نتیجه گرفت که اگر شما در روز فقط 4 بلیط بفروشید یعنی در یک سال 1460 بلیط فروخته اید که تقریبا 5 میلیون تومان سود در پایان سال بدست خواهید آورد . حال باید توجه کرد فروش 4 بلیط در روز در حالت کمترین تلاش شما برای فروش بلیط بوده است و اگر حساب کنیم شما در بهترین حالت تبلیغات و فعالیت بتوانید روزانه 15 عدد بلیط بفروشید مطمئنا در پایان سال مبلغی حدود 20 میلیون تومان سودآوری خواهید داشت . همچنین مشتریان ثابت شما روز به روز بیشتر خواهند شد و این روند تصاعدی در سال های بعد سودآوری بیشتری خواهد داشت .
البته با بازاریابی خوب می توانید بسیاری بیشتر از این اعداد بفروشید و سود بالایی کسب نمایید .


مطمئنا  آژانس ها و مراکز فروش بلیط و همچنین هتل ها ، رستوران ها ، سفره خانه ها ، سایت های بزرگ و وبلاگ ها ، کافی نت ها ، خدمات کامپیوتری ها وحتی سوپر مارکت ها و گیشه های روزنامه فروشی ؛ به ترتیب پتانسیل بیشتری در بدست آوردن فروش بالا در این کسب و کار خواهند داشت .